Pohjanmaan Kiinteistöpalvelut

Tarjoamme osaavan ja luotettavan isännöinnin kaikkiin taloyhtiön tarpeisiin.

Yhteys

Pohjanmaan Kiinteistöpalvelut Oy

Kalevankatu 12

60100 SEINÄJOKI

puh. 050 385 3257

email. info@pkpoy.net

Kartta

Y-tunnus: 2944272-6

 

Avainpäivystys 24/7 (taloyhtiöt, joilla ei ole kiinteistöhuoltoa)

Seinäjoki

Securitas 040 751 6078

 

 

Toimisto

Marjo Harju-Säntti-Mäkelä

Kiinteistösihteeri (KISI)

050 385 3257

info@pkpoy.net

marjo.harju-santti@pkpoy.net

 

Anette Slotte-Kiviluoma

Kiinteistösihteeri / vuokravälittäjä (LVV, VuT)

040 680 0072

anette.slotte-kiviluoma@pkpoy.net

 

Ella Nummiola

Kiinteistösihteeri

0400 380 073

ella.nummiola@pkpoy.net

 

Isännöitsijät

Riikka Koli

Toimitusjohtaja

Isännöitsijä (IAT, Tradenomi (AMK))

050 532 3405

riikka.koli@pkpoy.net

 

Kristina Ristimäki

Isännöitsijä (IEAT, IAT)

045 144 1413

kristina.ristimaki@pkpoy.net

 

Jukka Takala

Isännöitsijä (IAT)

050 471 4090

jukka.takala@pkpoy.net

 

Hanna Kananoja

Isännöitsijä (IAT)

050 587 8543

hanna.kananoja@pkpoy.net

 

 

Tekninen

Vesa Anttila

Tekninen isännöinti (Rak. insinööri (AMK))

040 966 7531

vesa.anttila@pkpoy.net

 

Jani Havulehto

Tekninen isännöinti

040 758 2787

jani.havulehto@pkpoy.net

 

Aaron Bohjanen

Korjausrakentaminen / kiinteistöhuolto

040 656 2885

aaron.bohjanen@pkpoy.net

 

 

Sähköiset laskutustiedot Pohjanmaan Kiinteistöpalvelut Oy:lle

Verkkolaskuosoite

003729442726

Välittäjä

ITELFIHH

 

HUOM! Asiakkaidemme sähköiset laskutusosoitteet löydät taloyhtiön nimellä tai y-tunnuksella osoitteesta www.verkkolaskuosoitteisto.fi

 

 

 

 

Toimistomme on avoinna arkisin ma-to 9-16, pe 9-14

 

 

Ota yhteyttä

*
*
Sähköposti *

Lomakkeen lähetyksen varmennuskoodi *
Syötä kuvassa oleva numerosarja. Jos et pysty lukemaan numeroita, lataa uusi kuva
Vahvistuskuva
   

Pakolliset kentät * 

Tarjouspyyntö isännöintipalvelusta

Tarjoamme osaavan ja luotettavan isännöinnin kaikkiin taloyhtiön tarpeisiin